"Bajkowa Kraina - Malujemy Wiersze Juliana Tuwima"

Adresatami konkursu były dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Rozdrażew. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Juliana Tuwima. Dzieci, które przystąpiły do konkursu miały za zadanie samodzielnie namalować jedną ilustrację do wybranego wiersza Tuwima. W konkursie wzięło udział 117 dzieci. Jury konkursu w składzie: Ewa Głód, Hanna Jankowska i Alicja Banaszek miało wielką trudność z wybraniem najlepszych prac. Po długiej naradzie wyłoniono następujących zwycięzców:

I MIEJSCE - Marek Reszel, Dominka Konrady, Szymon Walendowski

II MIEJSCE - Kolenda Julia, Kacper Marcisz, Zofia Kierońska,

III MIEJSCE -  Michał Mikołajczyk, Natalia Panek, Nikola Lis

Laureaci otrzymali dyplomy i książki z wierszami Juliana Tuwima. Natomiast pozostałe dzieci dyplom wyróżnienie i bajeczkę.

Po wręczeniu nagród dzieci obejrzały wystawę swoich prac. Na koniec wszyscy obejrzeli przedstawienie Teatru Lalek „Pinokio” pod tytułem „Niezwykły Przyjaciel”.