Spotkanie z Cezarym Żakiem

We wtorek, 29 listopada mieszkańców Rozdrażewa spotkała niecodzienna okazja uczestniczenia w spotkaniu z bardzo znana osobą. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej do Rozdrażewa przyjechał Pan Cezary Żak, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany głównie z ról w serialach „Miodowe lata” oraz „Ranczo”. Spotkanie odbyło się w Sali Wiejskiej i miało charakter wywiadu, który z przeprowadziła Pani Paulina Panek. Aktor odpowiadał na pytania dotyczące dzieciństwa i młodości, studiów, pracy w teatrze i filmie, rodziny, małżeństwa oraz ról w popularnych serialach. Zgromadzona publiczność miała okazje poznać Cezarego Żaka aktora i reżysera oraz po prostu człowieka. Wielbiciele aktora wypełnili salę po brzegi. W spotkaniu wzięło udział ok. 250 osób.