Kalendarz wydarzeń w gminie Rozdrażew

Spotkanie z fotoreporterem Markiem Lapisem 12 maja 2011 r.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rozdrażewie rozpoczęła realizację kolejnego projektu realizowanego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Projekt pt. MAGIA OBIEKTYWU zakłada przeprowadzenie warsztatów fotograficznych z uczniami, młodzieżą oraz dorosłymi pasjonatami fotografii.

Zajęcia rozpoczynają się 6 czerwca. Będą się odbywały od poniedziałku do piątku po 3 godziny dla grup 5 osobowych.

W ramach projektu gimnazjaliści z ZSP w Rozdrażewie mieli okazję spotkać się z Panem Markiem Lapisem, byłym fotoreporterem współpracującym z Wprost, laureatem licznych nagród na konkursach fotografii prasowej. Jego fotografie były publikowane m.in. w The Sunday Telegraph, Reuters, Focus, Viva, Wprost, Polityka, Newsweek, Przekrój, National Geographic, Forbes, Gość Niedzielny, Twój Styl, Gala, Życie na Gorąco, Na Żywo, Przyjaciółka, Świat Kobiety, Naj, Pani, Pani Domu, Zwierciadło, Sukces, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu.

Zapraszamy również do obejrzenia pokonkursowej wystawy Wielkopolska PRESS PHOTO 2009. Wystawę można oglądać do 1 czerwca w ZSP w Rozdrażewie.

Projekt MAGIA OBOEKTYWU realizowany jest ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.