Dotacja na zakup nowości wydawniczych dla naszej Biblioteki

Miło nam poinformować, że w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0” nasza instytucja uzyskała dofinansowanie zadania:

Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”

Na realizację zadania otrzymaliśmy środki finansowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzące z budżetu państwa, w kwocie 11 000, 00 zł.

Zapraszamy do odwiedzin, ponieważ już niedługo na półkach Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozdrażewie i Filii w Nowej Wsi pojawią się nowości wydawnicze. Wszystko dzięki uzyskanym środkom finansowym Ministra:

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”