ABSOLUTNIE NIESAMOWITE WYDARZENIE JAKIEGO W NASZYM POWIECIE JESZCZE NIE BYŁO!!!

Wszystkie informacje zawarte są na plakacie zamieszczonym na stronie wydarzenia.
Dla tych którzy z różnych przyczyn nie mogą otworzyć zdjęcia, przedstawiamy program całego wydarzenia poniżej.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rozdrażewie oraz Rozdrażewski Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii
zaprasza do udziału w I PIKNIKU ASTRONOMICZNYM,
który odbędzie się na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rozdrażewie, 5 sierpnia (wtorek) , startujemy o godz. 21:00.

W programie:
- Obserwacje Księżyca, planet, meteorów oraz przelotu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nad Rozdrażewem / wspólna akcja "zrób zdjęcie Stacji ISS".
- Prezentacje multimedialne i ciekawostki astronomiczne.
- Pamiątkowa fotografia w kadłubie statku kosmicznego, budowanie jak największej rakiety z kartonów i in.
- Wszystkich uczestników prosimy o zabranie koców, własnego prowiantu, latarek, aparatów fotograficznych oraz dobrego humoru i ciekawości świata!
ZAPRASZAMY!

Wydarzenie towarzyszące programowi Wielkopolska: Rewolucjerealizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu "Budzik Kulturalny".

DO ZOBACZENIA!!! :)