IV Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej

Podczas IV Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej, który odbył się 10.10.2010r. w sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie, swój dorobek artystyczny zaprezentowało indywidualnie 18 osób oraz grupowo członkowie Klubu Seniora Aktywni.

Na wystawie można było podziwiać, podobnie jak w latach ubiegłych: hafty, koronki, plecionkarstwo, bukiety z bibuły, rysunki, malarstwo, fotografię, wiersze, obrazy z kory brzozy oraz kowalstwo artystyczne. Nowością w tym roku były: wazony z gliny, witraże, intarsja trójwymiarowa w drewnie, obrazy wypalane w drewnie oraz kartki okolicznościowe wykonane przez członków Klubu Seniora. Na scenie swoje talenty gimnastyczne, wokalne i taneczne zaprezentowała młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Wsi. Podczas wernisażu gościnnie wystąpił zespół tańca ludowego Krotoszanie.

Przegląd został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Urząd Gminy w Rozdrażewie.